Зустріч студентів з Олександром Ковальським

Маркетинг – це не лише реклама, але і без реклами не може бути ефективного маркетингу. Тому на зустріч зі студентами спеціальності 075 Маркетинг було запрошено Олександра Ковальського.

Очолюваним ним підприємство КП «Луцькреклама» займається як наглядом за дотриманням правил розміщення зовнішньої реклами у м. Луцьку так і розміщенням реклами в інтересах міських органів управління. Отож йому було що розповісти студентам.

В бесіді та презентації ним, зокрема, було розказано про традиційні і нові рекламні конструкції, які використовуються для розміщення реклами у нашому місці і про обсяги сплати податку з реклами, і соціальну рекламу, і про основні види порушень підприємцями правил розміщення зовнішньої реклами.

Очевидно, що завдяки зустрічі та спілкуванню з практиком майбутні маркетологи уникнуть багато помилок у свої професійній діяльності.

Олег Ковальчук та Ірина Лорві