ЯК СТУДЕНТИ-МАРКЕТОЛОГИ ДО «ПАРТИЗАНІВ» ХОДИЛИ)))

Є у кафедри маркетингу Луцького НТУ хороший друг і партнер Жичук Микола – директор з маркетингу студії реклами Партизан.

Він частий гість на наших кафедральних заходах. А його виступи завжди цікаві та різнопланові. А цього разу він запросив нас до себе.

Найперше, що приємно вразило – це креативний підхід до дизайну інтер’єру офісу – очевидно, тут і маркетингові рішення розробляються креативно. Говорили про рекламу, тенденції рітейлу, інновації, брендинг. Також розглянули кейси, над якими працювало і продовжує працювати РА «Партизан». Загалом, було цікаво і пізнавально.

Микола Жичук, дякуємо Вам за співпрацю. Будемо працювати над розширенням її форм!

Можливо інші представники бізнесу виявлять бажання розповісти про себе та запросять нас до себе у гості – пишіть, будемо раді налагоджувати співпрацю!