Про освіту та бізнес в еру креативної економіки

23 – 24 листопада 2018 (м. Київ) Центр «Розвиток КСВ» і Career Hub за підтримки компанії VISA організували VI Національний Форум «Бізнес і Університети: розвиваємо підприємництво майбутнього». Вдруге к.е.н., доцент кафедри маркетингу Неля Герасимяк взяла участь у заході. Цього року було дуже інформативно, насичено та інтерактивно. Представники бізнесу та університету (і не лише українських) захоплювали своїми виступами та спонукали до роздумів. Кожен зі спікерів висловлював своє бачення підприємництва та ВНЗ майбутнього. В цілому всі виступи і історії успіху (і невдач, що передували їм) зводяться до одного висновку: «Треба бути гнучким в досягненні цілі. Треба змінювати в еру змін. Треба бути лідером, тому що тоді ми зможемо ростити лідерів!» Однозначно відвідування форуму є цікавим для представників ВНЗ. Зокрема участь майстер-класах дала можливість з’ясувати, якими інструментами можна доповнити роботу як педагога, так і навчального процесу в цілому, зокрема сьогодні в тренді eduscrum, education 3.0. 

Багато сюрпризів, подарунків від організаторів та запрошення до співпраці. Так, Марина Саприкіна, голова правління «Центру розвитку КСВ» запросила учасників до формування робочої групу з викладачів по удосконаленню (апдейту) курсу з підприємництва. Також студенток запрошують долучитися до проекту «Дівчата STEM» (https://facebook.com/divchataSTEM)

Більше висновків з форуму від організаторів за посиланням https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1069275999909213&type=1&l=64e443debd

Поділитися текстом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *